انتصاب دکتر فرهاد مصری نژاد

دکتر فرهاد مصری نژاد _ شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجاسی

انتصاب شایسته جناب آقای دکتر فرهاد مصری نژاد به عنوان "نماینده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات نظارت بر تشکلهای دانشجویی استان اصفهان" را  که نشان از توانمندیهای ایشان و قابلیتهای فراوان واحد شهر مجلسی دارد، را به ایشان و جامعه فرهیخته دانشگاه ازاد اسلامی واحد شر مجلسی تبریک گفته و از خداوند متعال برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون داریم.

شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

میز توسعه عضویت و معرفی IEEE در حاشیه کنفرانس برق و کامپیوتر مجلسی

در حاشیه برگزاری  "ششمین همایش ملی مهندسی برق مجلسی" و "دومین همایش ملی مهندسی کامپیوتر، داده های حجیم و الگوریتم های مجلسی" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی ، میر توسعه عضویت و معرفی IEEE نیز توسط شاخه دانشجویی IEEE این دانشگاه نیز دایر گردید.

کلیه شرکت کنندگان در این کنفرانس از غرفه IEEE نیز دیدن نمودند و توسط اعضای دانشجویی IEEE دانشگاه توضیحاتی در مورد فعالیت های شاخه دانشجویی و نیز مزایای عضویت در IEEE به ایشان ارائه گردید.

میز توسعه عضویت و معرفی IEEE ، شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

میز توسعه عضویت و معرفی IEEE توسط شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

در حاشیه "ششمین همایش ملی مهندسی برق مجلسی" و "دومین همایش ملی مهندسی کامپیوتر، داده های حجیم و الگوریتم های مجلسی"

 

ادامه مطلب

برگزاری ششمین همایش ملی مهندسی برق مجلسی

برگزاری ششیمن همایش ملی مهندسی برق مجلسی و دومین همایش ملی مهندسی کامپیوتر، داده های حجیم و الگوریتم ها

روز پنجشنبه مورخ 9 شهریورماه 1396 دو همایش برق و کامپیوتر به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی و شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه برگزار شد.

تعداد مقالات ارسالی به همایش 214 مقاله بود که از این تعداد 104 مقاله با بررسی هیات علمی و داوری کنفرانس مورد تایید قرار گرفت و در دو قالب ارائه شفاهی و پوستری ارائه شدند.

سخنران ویژه کنفرانس آقای مهندس محمدرضا عسگری راد مدیر کل طراحی و بینه سازی شرکت مخابرات ایران با عنوان " FTTH ساختار و پیاده سازی در ایران " بود.

سخنرانی رئیس دانشگاه دکترمحمد کوشافر، شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

سخنرانی آقای دکتر محمد کوشافر ( رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی )

سخنرانی مراسم افتتاحیه

ادامه مطلب

هشتمین نشست سالیانه بخش ایران

    در حاشیه 25 امین کنفرانس مهندسی برق ایران در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ( 12 الی 14 اردیبهشت 1396 ) هشتمین نشست سالیانه بخش ایران با حضورمسئولین بخش ایران IEEE ، مشاورین شاخه های دانشجویی دانشگاه ها و روسای شاخه های دانشجویی IEEE دانشگاه های کشور روز چهارشنبه 13 اردبهشت ماه در سالن همایش دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی برگزار شد.

   در این جلسه نیز از طرف کلیه شاخه های دانشجویی دانشگاه ها یک هدیه و لوح یادبود مشترک برای تقدیر از زحمات آقای پروفسور محمود شاه آبادی رئیس اسبق بخش ایران IEEE به خاطر زحمات بی شائبه و فعالیت های ایشان تهیه و به محضر ایشان تقدیم گردید.

   در این جلسه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی آقایان سید امین اتابک ( رئیس شاخه دانشجویی دانشگاه، دانشجوی دکترا مهندسی برق مخابرات ) و محمدعلی عظیمی ( دبیر شاخه دانشجویی دانشگاه، دانشجوی دکترا مهندسی برق مخابرات ) شرکت نمودند.

   لازم به ذکر است که همزمان با این نشست، شانزدهمین نشست دانشجویی بخش ایران IEEE ویژه روسای شاخه های دانشجویی دانشگاه های کشور با مسئولین IEEE و دبیر کمیته دانشجویی و نیز یک کارگاه آموزشی کارآفرینی چابک و Mind The Gap " و یک تور نیم روزه بازدید از موزه پست و مخابرات و کتابخانه ملک نیز برگزار گردید که گزارش آن در قسمت شانزدهمین نشست دانشجویی بخش ایران امده است.

هشتمین نشست سالیانه بخش ایران IEEE، شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی

 

ادامه مطلب